• Lider dystrybucji bezpośredniej
  do aptek

EKSPRES APTECZNY

Lider dystrybucji bezpośredniej do aptek w Polsce.


Jesteśmy firmą farmaceutyczną, która jako pierwsza w Polsce wdraża innowacyjny model biznesowy, w ramach którego dostarczamy nasze produkty bezpośrednio do Państwa aptek.


Co nas wyróżnia?

 
 • transport w warunkach farmaceutycznych
 • transakcja podczas wizyty w Państwa aptece
 • najwyższa jakość farmaceutyczna (produkcja zgodna z GMP, HACCP)
 • doradztwo oraz pomoc w zarządzaniu kategorią produktową

Jesteśmy właścicielem marek:

 

PHARMASIS – szeroka gama suplementów wspierających zdrowie każdego dnia. W ramach tej marki znajdują się witaminy i minerały, produkty dedykowane dla kobiet, suplementy wspierające zrównoważony rozwój dziecka oraz produkty wspierające zdrowie układu krążenia, kości i stawów czy układu nerwowego.

ENTEROMAX – linia suplementów stosowanych w biegunkach oraz antybiotykoterapii. Posiadają one opatentowany, potwierdzony w badaniach skład. Stosowane celem zmniejszenia ryzyka biegunek w antybiotykoterapii.

Q10 SENSITIVE – innowacyjny suplement diety stosowany w paradontozie i ogólnopojętej higienie jamy ustnej.

Wszystko od ręki. Takie skrócenie procesu dystrybucji pozwala na ograniczenie kosztów oraz zaproponowanie Państwu produktów najlepszej jakości w konkurencyjnej cenie.

Ludzie

Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. Wiedzę zdobytą w pracy w aptekach, hurtowniach oraz koncernach farmaceutycznych wykorzystujemy do przedstawienia Państwu innowacyjnego modelu biznesowego. Dzięki temu możemy dostarczać Państwu nasze produkty szybciej i taniej.

Misja

Naszą misją jest kompleksowa troska o zdrowie pacjentów w każdym wieku. Nasi eksperci nieustannie pracują nad rozwojem nowych, zbilansowanych produktów. Oddajemy w ręce naszych klientów produkty opracowane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny.


Marka

Nasze produkty pod marką PHARMASIS to synonim najwyższej jakości. Produkcja odbywa się w standardzie spełniającym wymogi GMP oraz HACCP. Jednocześnie dążymy do tego aby nasze produkty były dostępne cenowo dla wszystkich Państwa pacjentów.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ FARMACEUTYCZNA

Państwa Pacjenci oczekują najlepszej ceny. Dlaczego im nie zaoferować w tej cenie najlepszej jakości?

 
Certufikat GMP

GMP

 

Produkcja w zakładzie farmaceutycznym spełniającym wymogi Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP. Certyfikacja i kontrola każdego etapu produkcji:
•surowców,
•opakowań,
•produkcji,
•transportu,
•przechowywania.

Certufikat HACCP

HACCP

 

Produkcja zgodna z systemem HACCP, służącym zapewnieniu bezpieczeństwa żywności poprzez analizę zagrożeń i krytyczne punkty kontoli. System ten pozwala zagwarantować, że żywność nie ulegnie skażeniu i będzie bezpieczna dla konsumenta.

 

Produkty

UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ


POZWÓL NAM SIĘ ZE SOBĄ SKONTAKTOWAĆ

ABYŚMY MOGLI PRZEDSTAWIĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ:

  Prosimy o podanie imieniaProsimy o podanie numeru telefonuProsimy o podanie miasta
  Prosmy o wpisanie treści wiadomości
  Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.

  CZY CHCESZ ZWIĘKSZYĆ ZYSK SWOJEJ APTEKI?


  ZŁÓŻ EKSPRESOWE ZAPYTANIE OFERTOWE